Nieuwe functionaliteit I2-A (IIAA) vanuit WMS

18 March 2024

Sandy van der Wal

Communications Softpak

profile picture
WMS aanbrengbericht

Met de introductie van DMS is er een verzoek geweest om direct vanuit het WMS een Aanbrengbericht, I2A/IIAA op te maken.

Met Patch 304 voor Release 23.03 (beschikbaar sinds 14 maart 2024) is het mogelijk om vanuit WMS een Aanbrengbericht te genereren en automatisch te versturen.

Om u te helpen bij het gebruik van deze nieuwe functionaliteit, hebben we handleidingen bijgevoegd die gedetailleerde instructies bevatten. Mocht u vragen hebben of assistentie nodig hebben bij het implementeren van deze functie, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen via onderstaande kanalen:

  • Voor vragen met betrekking tot WMS-functionaliteiten kunt u contact opnemen met onze helpdesk via: helpdesk@softpak.nl
  • Voor vragen met betrekking tot douanefunctionaliteiten kunt u een e-mail sturen naar: dms@softpak.nl

Bij vragen aarzel niet om contact op te nemen.

Softpak ProStore

#wms #i2a #h2 #iiaa #entrepot #aanbrengbericht #plaatsingsbericht #opslagbericht

Het laatste nieuws


image of documents

Softpak aanwezig op Multimodaal Transport Expo 13 maart!

Op 13 maart staan wij op de Multimodaal Transport Expo, het evenement voor transport- en...

21/02/2025
image of documents

Facturen versturen in XML formaat

Steeds meer klanten vragen naar de mogelijkheid om facturen in XML-formaat te versturen. Een...

14/02/2025
Image of a hacker sitting at his computer

Softpak zet zich in voor een veilige omgeving

Uw bedrijf is een waardevol doelwit. Cybercriminelen loeren op uw data, terwijl afpersers, dieven...

30/09/2024